penta.ir

خانه

penta.ir

فراخوان استقرار هسته های پژوهشی

فعالیت پنتا

فراخوان تشکیل هسته های پژوهشی

مرکز نوآوری پنتا در راستای پاسخگویی به نیازهای تحقیقاتی گروه صنعتی رجال از کلیه افراد توانمند در محورهای ذیل دعوت می نماید تا در قالب تیم های پژوهشی، پیشنهاده خود ارسال نمایند. پژوهشگران علاقه مند اعم از اساتید دانشگاه، دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانند پیشنهاده خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ به این مرکز ارسال نمایند.

 

محورهای موضوعی فراخوان:

 

شیمی و مهندسی شیمی:

 

فناوری و مهندسی زیرساخت:

 

مدیریت و اقتصاد:

 

حقوق، علوم سیاسی و اجتماعی:

 

 

متقاضیان می توانند پیشنهاده خود را به همراه رزومه اعضای تیم، به نشانی رایانامه info@penta.ir ارسال نمایند. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مرکز نوآوری پنتا  مستقر در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان مراجعه فرمایند.

 

طرح ملی ترویج کارآفرینی

فرصت بی‌نظیر آموزش و توسعه مهارت‌های کارآفرینی در طرح ملی ترویج کارآفرینی

خدمات طرح شامل:
💡مشاوره و تست‌های روانشناختی؛
💡 آموزش‌های تخصصی کارآفرینی؛
💡منتورینگ؛
💡 تیم‌سازی و رویدادهای حل‌مساله می‌باشد.

💎 به صورت کاملا رایگان برای متقاضیان تایید شده با حمایت معاونت نوآوری و فناوری وزارت علوم

📆 مهلت ثبت‌نام و تایید دانشگاه: ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲

✅ ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور با شرایط زیر
– دانشجویان کارشناسی پس از پایان نیم‌سال پنجم
– دانشجویان کارشناسی ارشد پس از پایان نیم‌سال دوم
– کلیه دانشجویان مقطع دکتری

✅ برای ثبت‌نام و اطلاعات تکمیلی به سایت nepp.ir مراجعه فرمایید.

جذب ایده‌های صنعت ساختمان اونیکس

کارخانه کسب‌و‌کار اونیکس اعلام کرده است، تمامی ایده‌ها، محصولات نوآور و حتی تحقیقات در تمامی ابعاد این صنعت را پذیراست و در صورت مثبت بودن ارزیابی، مشارکت، خرید و یا سرمایه‌گذاری را در دستور کار قرار خواهد داد.

این فراخوان علاوه بر جذب نوآوری‌های حیطه‌های ساخت، مدیریت و توسعه در عمران، معماری، تاسیسات، برق، نگهداری فضای سبز و … اولین بار، سیستم‌های بهبود تجربه زندگی مانند هوش مصنوعی، خدماتی مانند خرید و یا
مدیریت ساختمان را نیز شامل خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، علاقه‌مندان می‌توانند در نمایشگاه صنعت ساختمان از ۱۸ مهرماه تا ۲۱ مهرماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به غرفه هلدینگ ساختمان عقیق در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان، مراجعه کنند.
همچنین شماره تماس ۰۹۱۳۸۵۰۲۶۲۶ همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب، در دسترس خواهد بود.

فراخوان جذب ایده در خانه نوآوری راه ابریشم

جذب ایده در خانه نوآوری راه ابریشم

خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم، با هدف جذب تیم‌ها و ایده‌های استارتاپی در حوزه نوآوری و فناوری آموزشی و موضوعات مربوط به آن، شما را به حضور و استفاده از ظرفیت‌های خود دعوت می‌کند.

موضوعات مورد حمایت

موضوعات مورد حمایت راه ابریشم شامل تولید محتوای آموزشی نوآورانه در حوزه کودک و نوجوان و مربیان، تولید محتوای نوآورانه ویژه مشاغل مختلف و مادران، آموزش و پژوهش در حوزه محتوای دیجیتال اعم از خدمات آموزشی، تولیدات آموزشی، تحقیق و توسعه، داده‌کاوی و فناوری‌های آموزشی است.

 

خدمات

با پذیرش و عضویت در راه ابریشم، شما می‌توانید از خدمات دیگر راه ابریشم نظیر سرمایه‌گذاری، فضای کار اشتراکی، استودیو تولید محتوا، خدمات بازاریابی و فروش، آموزش و مشاوره نیز بهره‌مند ‌شوید. برخلاف دسترسی به شبکه توزیع و فروش محصولات و خدمات آموزشی، دسترسی به شبکه آموزش کشور اعم از اساتید، مولفان و توسعه‌دهنگان زیرساخت‌های فنّی نیز برای شما فراهم خواهد بود. همچنین فضای کار مناسب، مبادلات با شرکت‌های خلاق و مبادلات با صاحبان ایده‌ هستند.

روش ثبت نام

برای حضور در خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم، تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ را به عنوان آخرین فرصت برای ثبت نام در بخش ثبت‌نام سایت راه ابریشم به نشانی www.silkroad.ir در نظر بگیرید. پس از تکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد تیم و ایده شما صورت گرفته و برای برگزاری جلسه اولیه با علاقه‌ مندان تماس گرفته خواهد شد.

جذب ایده استارتاپی در حوزه علوم شناختی

جذب ایده استارتاپی در حوزه علوم شناختی

علوم شناختی شاخه‌ای از روان‌شناسی شناختی است که به بررسی فرایندهای ذهنی مانند تفکر، حل مسئله، حافظه، ادراک، شناخت، زبان و تصمیم‌گیری می‌پردازد. این علم به بررسی ماهیت فعالیت‌های ذهنی مانند تفکر، طبقه‌بندی و فرایندهایی که انجام این فعالیت‌ها را ممکن می‌کند می‌پردازد. علوم شناختی به عنوان یک حوزه میان رشته‌ای، از ادغام و هم افزایی رشته‌های مختلفی مانند روان‌شناسی، فلسفه ذهن، عصب‌شناسی، زبان‌شناسی، انسان‌شناسی، علوم رایانه و هوش مصنوعی تشکیل شده است.

شتاب دهنده پیشگام در حوزه ی علوم شناختی است که با هدف جذب ایده‌های استارتاپی با موضوع علوم شناختی فراخوان جذب ایده استارتاپی در شتابدهنده تخصصی حوزه علوم شناختی را منتشر کرده است. محور موضوعات این فراخوان در حوزه‌های نوروتکنولوژی، هوش مصنوعی، توان‌بخشی شناختی، روان‌شناسی شناختی، علوم تربیتی، رابط‌های مغز و رایانه، داده کاوی و بازی شناختی قرار دارد.

شرایط شرکت در این فراخوان

برای ثبت نام در جذب ایده استارتاپ در شتابدهنده تخصصی حوزه علوم شناختی باید تلاش کرد تا:

  • تیمی با دو نفر تشکیل داد.
  • طرحی با قابلیت تجاری سازی و مطابق با نیاز روز داشت.
  • الزام به داشتن محصول اولیه یا مدل کسب و کار داشت.

برای ثبت نام در این فراخوان به آدرس https://cognotech.ir/register مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام را پیگیری کنید.

فراخوان تیم های استارتاپی در رویداد ملی انرژی

فراخوان پذیرش تیم های استارتاپی در رویداد ملی انرژی

تاریخ و مکان: این رویداد از روز یکشنبه ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) به صورت آنلاین آغاز شده است.

برگزار کنندگان: حمیدرضا خجسته، مدیر عامل شتاب دهنده مهام توس، اعلام کرد که این رویداد ملی با حمایت و سرمایه گذاری “گروه بزرگ مهام شرق” و همکاری “شتاب دهنده مهام توس” برگزار می شود.

هدف: هدف از برگزاری این رویداد، کمک به حل چالش های بخش انرژی و آب به وسیله کارآفرینان، نخبگان و فناوران داخلی و در راستای سند ملی راهبرد انرژی کشور است.

فرآیند: این رویداد با فراخوان ملی استارتاپ ها و دریافت ایده ها و محصولات نوآورانه و فناورانه شروع می شود. سپس با آموزش، توانمندسازی ، شتاب دهی به طرح ها و ایده ها همراه با سرمایه گذاری و کمک به تجاری سازی و توسعە است.

محورهای فراخوان رویداد استارتاپی ملی انرژی

ایده‌ها و طرح‌های ارائه شده پس از ارزیابی و بررسی توسط داوران، در صورت انتخاب شدن می‌توانند ازمزایای ویژه این رویداد ملی استارتاپی برخوردار شوند.

مزایای حضور در رویداد استارتاپی ملی انرژی مهام