penta.ir

خانه

penta.ir
زمان شروع فراخوان: ۹ اسفند ۱۴۰۰
زمان پايان فراخوان: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰
محورهای فراخوان: نوآوری آموزشی

فراخوان جذب ایده در خانه نوآوری راه ابریشم

نوآوری

جذب ایده در خانه نوآوری راه ابریشم

خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم، با هدف جذب تیم‌ها و ایده‌های استارتاپی در حوزه نوآوری و فناوری آموزشی و موضوعات مربوط به آن، شما را به حضور و استفاده از ظرفیت‌های خود دعوت می‌کند.

موضوعات مورد حمایت

موضوعات مورد حمایت راه ابریشم شامل تولید محتوای آموزشی نوآورانه در حوزه کودک و نوجوان و مربیان، تولید محتوای نوآورانه ویژه مشاغل مختلف و مادران، آموزش و پژوهش در حوزه محتوای دیجیتال اعم از خدمات آموزشی، تولیدات آموزشی، تحقیق و توسعه، داده‌کاوی و فناوری‌های آموزشی است.

 

خدمات

با پذیرش و عضویت در راه ابریشم، شما می‌توانید از خدمات دیگر راه ابریشم نظیر سرمایه‌گذاری، فضای کار اشتراکی، استودیو تولید محتوا، خدمات بازاریابی و فروش، آموزش و مشاوره نیز بهره‌مند ‌شوید. برخلاف دسترسی به شبکه توزیع و فروش محصولات و خدمات آموزشی، دسترسی به شبکه آموزش کشور اعم از اساتید، مولفان و توسعه‌دهنگان زیرساخت‌های فنّی نیز برای شما فراهم خواهد بود. همچنین فضای کار مناسب، مبادلات با شرکت‌های خلاق و مبادلات با صاحبان ایده‌ هستند.

روش ثبت نام

برای حضور در خانه خلاق و نوآوری راه ابریشم، تاریخ ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ را به عنوان آخرین فرصت برای ثبت نام در بخش ثبت‌نام سایت راه ابریشم به نشانی www.silkroad.ir در نظر بگیرید. پس از تکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد تیم و ایده شما صورت گرفته و برای برگزاری جلسه اولیه با علاقه‌ مندان تماس گرفته خواهد شد.

ما را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *